,,Wszystko co dobre szybko sie kończy''

Co dobre, szybko się kończy, Ferie z Bogiem – ostatnia odsłona

I nadszedł sobotni dzień wyjazdu do domu. Po kilku dniach pobytu poza domem wypadało by wrócić do domku, jak to mówią co dobre szybko się kończy…

Rano jak zwykle gimnastyka i bitwa na śnieżki, potem śniadanko, no i sprzątanie naszych pokoi. Bardzo miło było słyszeć od właściciela naszego domu, że czystość pokoi wygląda o 90 % lepiej niż zwykle po takich grupowych turnusach. Tak więc sprzątanie nie było wiele. Tuż przed godziną 10.00 wszyscy zgromadziliśmy się w jadalni, aby podsumować wspólnie spędzony czas. Ks. Proboszcz podziękował wszystkim opiekunom i uczestnikom, no i przede wszystkim gospodarzom naszego domu.

I cóż trzeba było opuścić nasz lokal i zwijać żagle w kierunku Raniżowa.

Jednak będąc na Podhalu nie mogliśmy nie nawiedzić Sanktuarium w Ludźmierzu, gdzie króluje Matka Boża – Gaździna Podhala. W samo południe uczestniczyliśmy we Mszy św. i potem Pan Patryk – nasz wspaniały kierowca dowiózł nas szczęśliwie i bezpiecznie do naszego kochanego Raniżowa.

Dziękujemy Ks. Proboszczowi za zorganizowanie Ferii z Bogiem, Bóg zapłać wszystkim opiekunom za troskliwą opiekę nad uczestnikami, no i oczywiście dziękujemy uczestnikom i ich rodzicom bez których nasz wspólny wyjazd nie odbyłby się. Panu Wójtowi dziękujemy za finansowe wsparcie naszego przedsięwzięcia.

I to już jest koniec….. ciąg dalszy za rok, co daj Boże. Amen Cool

Ogółem 1020060