Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Dziękujemy Ojcu Świętemu Benedyktowi XVI za jego posługę na Stolicy Piotrowej!

benedykt-xvi-2Dobiegł końca pontyfikat Benedykta XVI. Znaczenie tego pontyfikatu ocenią historycy, obecnie jest czas na modlitwę i szczere słowa podziękowania. Każdy z nas żyjąc wiarą i miłując Kościół ma osobiste doświadczenie Jego niezwykłej posługi, przewodzenia nam wszystkim w drodze do wiecznego Królestwa. Każdy z nas może więc kierując się wdzięcznością wyrazić swoje podziękowanie Papieżowi także publicznie, dając tym samym świadectwo jedności i miłości Kościoła, szacunku dla trudu apostolskiej posługi i jedności z Tym, który po skończonej posłudze w ciszy na modlitwie będzie oczekiwał na najpiękniejszą i najważniejszą wdzięczność, wdzięczność samego Boga.

Słowa podziękowania za pontyfikat Benedykta XVI, możesz przekazać także wpisując się do otwartej księgi  przez Tygodnik Katolicki  „Niedziela” wejdź na:

http://www.niedziela.pl/artykul/3940/Dziekujmy-Papiezowi-Benedyktowi-XVI

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 184

W tym tygodniu 418

W tym miesiącu 7053

Ogółem 958847