Dane parafialne

Numer konta
14915910492002100011400001

Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła– 16 czerwca 2024r.

Ogłoszenia parafialne

1.Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczą w miesiącu czerwcu w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W miesiącu lipcu po Mszy Św. wieczornej litania ku czci Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa. Dzisiaj nabożeństwo o godz.17.30.

2.Przypominamy,że za 2 tygodnie,od niedzieli 30 czerwca nie będzie Mszy św. o godz. 15.00,w okresie wakacyjnym.

3.W piątek zakończenie roku szkolnego,dziękujemy Panu Bogu za cały,trudny rok Bożego błogosławieństwa,Bogu niech będą dzięki. Zapraszamy dzieci z przedszkola i dzieci z klas I-VIII na Mszę św. o godz.8.30. W czwartek,od godz.17.00 okazja do sakramentu pokuty. Msza Św. w Porębach na zakończenie roku o godz. 10.00.

4.Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Jest album o naszym kościele,jest nowa książka o św. Józefie,świetny prezent la ojców,z okazji dnia Ojca,jest Mały Gość niedzielny dla dzieci,kolorowanki oraz Miłujcie się dla młodzieży.

5.Spotkanie Biblijne w poniedziałek po Mszy Świętej wieczorem. Ministranci w Porębach we wtorek o godzinie 17.00, lektorzy w Raniżowie po Mszy Świętej wieczorem. Ministranci młodsi w środę o godzinie 17.00.
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzieży z grup parafialnych scholi, Oazy, ministrantów, lektorów na wspólnego grilla przy plebanii w środę o godz. 15.00.

6.Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Dzisiaj składkana budowę Kaplicy cmentarnej,zapraszamy radnych na liczenie składki na godz.19.00. Serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom.

7.Spotkanie wyjeżdżających do Grecji, w pielgrzymce, we wtorek o godz. 19.00

8.Zapowiedzi:

1.)Grzegorz Adam Fic-kawaler z Budziwoja i Dominika Monika Zuba-panna z Raniżowa-zapowiedź 3.

2)Rafał Kołodziej-kawaler z Raniżowa i Magdalena Faustyna Bandura-panna z Kątów Trzebuskich- Zapowiedź 3.

3)Wojciech Małek-kawaler z Raniżowa i Patrycja Winiarska-panna z Kolbuszowej- zapowiedż 1

Kto by wiedział, o przeszkodach miedzy wyżej wymienionymi osobami, jest zobowiązany w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną!

9.Dziękujemy za posprzątania kościoła , mieszkańców Staniszewskiego,numery od 116 do 126.Do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Staniszewskiego numeru 127 do 137.

10.Zapraszamy na całodniową adorację Najświętszego Sakramentu. Dziękujemy wszystkim,którzy byli na adoracji i zapraszamy w najbliższy piątek.

11.Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa. A solenizantom i jubilatom wielu łask i zdrowia. Szczęść Boże.