Dane parafialne

tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

33 NIEDZIELA ZWYKŁA- 17 LISTOPADA 2019r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1.W liturgii, w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek-Bł.Karoliny Kózkówny

-we wtorek- Bł.Salomei

-w środę— Św.Rafała Kalinowskiego

-w czwartek- Ofiarowanie Najświetszej Maryi Panny.

-w piątek -św.Cecylii-patronki muzyki i śpiewu kośćielnego.Zapraszamy chór parafialny na Mszę św.i na spotkanie na plebani.

2.Modlimy się za zmarłych.Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, wypomnianych w wypominkach codziennie jest odmawiany różaniec, po Mszy św. o godz.17.00.W niedziele o godz.16.30.

3.W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata-ostatnia niedziela roku liturgicznego.

4.Spotkania duszpasterskie: Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Różańcu wypominkowym. We wtorek zapraszamy ministrantów starszych na Mszę Święta o godz. 17.00. Po Mszy odbędzie się zbiórka w salce parafialnej. Natomiast zbiórka ministrantów młodszych w środę o 16.00. Zbiórka ministrantów na Porębach Wolskich w poniedziałek o godzinie 18. 30. Zbiórka dla kandydatów na ministranta w czwartek o godz. 16.00. Grupa Oazowa w piątek o 19:15. Spotkanie scholii młodszej w sobotę o 10:00 W czwartek spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klasy 7 w czwartek o 16:00.

5.Zapraszamy mężczyzn do wspólnoty rycerzy Kolumba.Nasz czas domaga się mężczyzn,którzy ukazują wiarę przez uczynki.Nasz czas domaga się mężczyzn,którzy są dumni ze swojego katolickiego dziedzictwa,którzy widzą jaką wartość przez wieki przynieśli i wciąż przynosza Polsce.Nasz czas domaga się mężczyzn,którzy są Rycerzami!Zapisy i złożenie deklaracji w zakrystii.Bądż odważnym mężczyzną i dojrzałym Ojcem!

6.Dziękujemy mieszkańcom Staniszewskiego od num.105 do 115 za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty.Na sobotę zapraszamy na o godz.9.00,mieszkańców Staniszewskiego-od num.116 do 130.

7.Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

8.Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz Parafii.Dzisiaj zbieramy do puszek dla organizacji Kościół w potrzebie.Pomagamy kościołowi w Syrii i Sudanie Południowym. Dzisiejsza taca w całości przeznaczona na prace budowlano-konserwacyjne.

9. Organizowana jest pielgrzymka do Medziugorie w sierpniu 2020. Szczegóły tutaj.

10. Od najbliższej niedzieli można nabywać świece adwentowe w cenie 5 zł.

11.Wszystkim życzymy miłej niedzieli, a solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i zdrowia.