Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Wakacje: atrakcje pod chmurką i nie tylko

W dniach od 5 - 16 lipca 2021r. na terenie Niepublicznego Przedszkola ,,Ognisko'' w Raniżowie 15 dzieci wypoczywało na półkolonii. Organizatorem wypoczynku było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Mazury i Ks. Bogdan Piekut, proboszcz parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raniżowie. Organizatorzy przygotowali bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek dla dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na aktywność fizyczną, zdrowy tryb życia i treści patriotyczne. Uczestnicy wyjeżdżali do: Brzezówki, Medyni Głogowskiej oraz Mazur. Spotkali się ze Strzelcami ZS w Sokołowie Małopolskim pod opieką p. Łukasza Deca. Uczestniczyli w pogadance na temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji przeprowadzonej przez pracownicę Sanepidu. Zawiązały się nowe przyjaźnie, a czas półkolonii szybko minął. Serdecznie dziękujemy Ks. Bogdanowi Piekutowi za duchową opiekę, słodycze, lody, obrazki i pamiątkowe książki. Pani Marii Zawadzie, kierownikowi półkolonii za zorganizowanie wypoczynku. Panu Mieczysławowi Burkowi, dyrektorowi Niepublicznego Przedszkola ,,Ognisko'' w Raniżowie za udostępnienie sali dydaktycznej i placu zabaw. Panu Andrzejowi Sondejowi, dyrektorowi Zespołu Szkół im. Św. Jana Pawła II w Raniżowie za wypożyczenie gier planszowych. Na półkolonii wolontariuszkami były: Anna Kołodziej i Wiktoria Kozak, opiekowała się nimi pani Katarzyna Kołodziej. Wychowawcą grupy półkolonijnej była Anna Rosół-Sroczyk.

zobacz zdjęcia

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 61

W tym tygodniu 588

W tym miesiącu 4787

Ogółem 835142