Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

,,KOŚCIÓŁ NASZYM DOMEM’’ Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży gimnazjalnej.

IMG 0539 resizeW dniach od 15 – 16 marca bieżącego roku odbyły się Rekolekcje Wielkopostne

dla młodzieży gimnazjalnej pod hasłem ,,KOŚCIÓŁ NASZYM DOMEM’’

Poprowadził je proboszcz naszej parafii ks. Bogdan Piekut. Pierwszego dnia zgromadziliśmy się w szkole, aby wysłuchać konferencji wygłoszonej przez ks. Proboszcza na temat miłości do Boga. Następnie mieliśmy niezwykłą okazję uczestniczyć w koncercie zespołu ,,FULL POWER SPIRIT’’, na którym szukaliśmy recepty na szczęście oraz zastanawialiśmy się nad definicją tego słowa. Drugiego dnia zebraliśmy się w kościele na Drodze Krzyżowej, którą poprowadzili uczniowie klas trzecich. Ostatnim krokiem naszych rekolekcji była uroczysta Msza Św. z konferencją na temat miłości do bliźniego.

Obecna forma rekolekcji wszystkim się spodobała i mamy nadzieję, że będziemy mieć jeszcze kiedyś okazję uczestnictwa w takich rekolekcjach. Chcemy podziękować również za zaproszenie tak genialnego zespołu, jakim jest ,,FULL POWER SPIRIT’’.

FILM 1

FILM 1


 

 

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 36

W tym tygodniu 694

W tym miesiącu 1470

Ogółem 883975