Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Rekolekcje Ewangelizacyjne

„ Bóg miłuje Cię i ma wobec Ciebie wspaniały plan...”

jezus glowne
„Oto stoję u drzwi i kołaczę:
jeśli ktoś posłyszy mój głos i drzwi otworzy,
wejdę do niego i będę z nim wieczerzał,
a on ze Mną.” (Ap 3, 20)             Z A P R O S Z E N I E

Parafia pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raniżowie organizuje w dniach od 9 do 11 marca 2012 roku Rekolekcje Ewangelizacyjne, które prowadzić będą: ks. Bogdan Kwiecień oraz Barbara i Tadeusz Kędziorowie. Celem rekolekcji jest pogłębienie więzi z Bogiem i bliźnimi oraz odnalezienie radości z bycia chrześcijaninem. Odbywać się one będą   w budynku Gminnego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Raniżowie. Zwracamy się do wszystkich  z gorącą prośbą o modlitwę i post w intencji rekolekcji. W naszym kościele w wyżej wymienionej intencji codziennie przed mszą świętą modlić się będziemy koronką do Bożego Miłosierdzia. Do udziału w rekolekcjach zapraszamy wszystkich:  młodzież, małżonków - można przyjść z dziećmi, gdyż dla nich będzie zapewniona fachowa opieka, zapraszamy  również osoby samotne i starsze. Dla wszystkich uczestników rekolekcji zapewniamy wyżywienie a dla przyjezdnych również noclegi.
Prosimy o dary serca – szczególnie o ciasto na zakończenie rekolekcji, które można zgłaszać w kiosku parafialnym lub w zakrystii kościoła.

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 159

W tym tygodniu 393

W tym miesiącu 7028

Ogółem 958822