Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Ferie z Bogiem

DSC05749 resize6 lutego 47 dzieci wraz z 6 opiekunami wyruszyło na ferie z Bogiem do Zakopanego. Wyjazd trwał 6 dni. Na miejscu czekało tam na nich wiele atrakcji. Mieli możliwość m.in. nauki jazdy na nartach pod okiem instruktora. Byli również na wodach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej i w Aquaparku w Zakopanym. Dzieci miały także możliwość wyjazdu kolejką na Gubałówkę i zakupów na Krupówkach.

Codziennie grupa uczestniczyła we Mszy Świętej, zawsze w innym kościele. Dzięki temu dzieci odwiedziły Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, pustelnie Św. Brata Alberta na Kalatówkach, kościół Świętej Rodziny na Krupówkach, Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy i Sanktuarium Maryjnym w Ludźmierzu. Obecna schola i ministranci swoim śpiewem i posługiwaniem uświetniali liturgię.
Dodatkowo każdego wieczoru dzieci miały organizowane wieczorki pogodne, podczas których mogły się lepiej poznać, pobawić i potańczyć w miłej atmosferze.
Był to tydzień ferii, gdzie wszyscy oderwali się od telewizora i komputera, poznali sposoby aktywnego wypoczynku, nauczyli się odrobiny samodzielności, a co najważniejsze nauczyli się, że jeśli w ciągu dnia znajdzie się czas dla Boga to znajdzie się również czas na inne rzeczy.
Dziękujemy darczyńcom i organizatorom, ks. proboszczowi i opiekunom za wspólnie spędzony czas.
 


 

 

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 36

W tym tygodniu 694

W tym miesiącu 1470

Ogółem 883975