Nie wstydzę sie Jezusa

niewstydzesiejezusaŻyjemy w świecie, w którym Boga odstawia się na dalszy plan. Samozwańcze „autorytety”, wykorzystując potęgę mediów, stawiają się ponad Prawdą, wyszydzając Dobro, poniżając Miłość, atakując Kościół Katolicki.
Brakuje odwagi
Nawet św. Piotr zaparł się Jezusa. Zrobił to ze strachu. Ale chwilę potem zrozumiał swój błąd i gorzko zapłakał… Dzisiaj również młodzi ludzie boją się przyznać do tego, co głęboko skrywają w swoich sercach – wiary w Boga. Dodajmy im odwagi!
Przez akcję „Nie wstydzę się Jezusa” chcemy obudzić sumienia Polaków. Młodych i dojrzałych.
Stań do walki z samym sobą! Ze wstydem i obojętnością. Zdecydowanie opowiedz się za Jezusem i własną postawą nakłoń innych do odważnego wyznania wiary.

Odwiedź stronę: http://www.mt1033.pl/

Dołącz!
Chcesz podjąć walkę ze złem w swoim otoczeniu?

daj świadectwo
zamów symbol akcji: brelok „Nie wstydzę się Jezusa” (otrzymasz go bezpłatnie)
i noś go w widocznym miejscu.

Wymagasz od siebie więcej?

spełniaj duchowe uczynki miłosierdzia:

upominaj grzesznych, pouczaj nieumiejętnych, doradzaj wątpiącym, pocieszaj zasmuconych, cierpliwie znoś krzywdy, chętnie daruj urazy i módl się – za żyjących i zmarłych.

To naprawdę niewiele, ale jak wielką korzyść przyniesie! – dla Ciebie, Twoich przyjaciół i bliskich!

Dowiedz się, jak wypełniać duchowe uczynki miłosierdzia.