Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Ferie z Bogiem 2024

W drugim tygodniu ferii szkolnych tj. od 05-10 02.2024 Dzieci z naszej Parafii przebywały na Feriach z Bogiem w Zakopanem

Grupa ponad 40 dzieci w tym czasie odbyła bardzo interesujący wypoczynek. Podczas turnusu dzieci spotykały się z Panem Bogiem i słowem Bożym na codziennej Mszy Świętej (w każdy dzień w innej świątyni) Przez trzy dni szusowały na stoku (dziesięcioro nauczyło się jeździć na nartach) dwa razy odpoczywały na termach. Odwiedziły również Dolinę Kościeliską, błądziły w labiryncie ze śniegu i zwiedziły jeszcze mnóstwo innych miejsc.. Codziennie po kolacji organizowane były Pogodne Wieczory aby dzieci mogły razem ze sobą pośpiewać i potańczyć. 

Przez ten czas dzieci przeżyły wspólnie wiele przygód, zobaczyły wiele atrakcji i spędziły ze sobą wspaniały czas. Zobaczyły również, że pomimo wielu atrakcji i napiętego harmonogramu można codziennie poświęcić czas dla Pana Boga i we wspólnocie podążać za jego głosem.

Fotorelacja z całego pobytu poniżej.

GALERIA             GALERIA I

 ZAKOP

Tak spędzony czas napełnił dzieci energią do powrotu do nauki, ale również przybliżył je do samego Pana Boga

Przede wszystkim dziękujemy Panu Bogu za bezpieczne i wspaniałe przeżycia naszych dzieci na Feriach z Bogiem, 

Dziękujemy Rodzicom za zaufanie i Dzieciom za wspaniałe zachowanie, świetną zabawę i wspaniałe świadectwo Wiary. 

Dziękujemy Opiekunom, którzy poświęcili swój czas, czuwając nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem naszych dzieci 

Dziękujemy również wszystkim dzięki którym ten wyjazd mógł się odbyć 

Szczęść Boże!

 ornament

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 27

W tym tygodniu 1272

W tym miesiącu 6060

Ogółem 1010719