"Mój Święty Patron"

Cele Konkursu:

• Zainteresowanie uczniów życiem świętych i błogosławionych, ukazanie ważnej roli patrona.

• Poprzez przykład życia świętych i błogosławionych, ukazanie wzorów życia chrześcijańskiego.

• Doskonalenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji (książki, Internet, żywoty świętych, czasopisma).

• Rozwijanie zainteresowań plastycznych.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach:

• Klasy młodsze 1-3

• Klasy starsze 4-8

• Format pracy : A4

• Plakat może być wykonany dowolną techniką

• Plakat może być przygotowany przez jednego ucznia

• Plakat powinien być podpisany czytelnie i opatrzony kartą zgłoszenia zawierającą:

imię i nazwisko ucznia, klasę, szkołę, adres, imię i nazwisko opiekuna.

• Każdy z uczestników, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uczestnictwa.

• Dla najlepszych uczniów w każdej grupie wiekowej przewidziane są nagrody książkowe oraz wyróżnienia. Prace będą oceniane przez Komisję konkursową.

• Do pracy należy dołączyć również zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych, (karta zgłoszenia jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na udział w konkursie i na prezentację pracy na wystawie zorganizowanej w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Raniżowie w dniach 1-8.11.2022r).

• Prace uczniów proszę przesłać lub dostarczyć do 22.10.2022 r. do kancelarii parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Raniżowie lub do katechetów.

• Szkoły, których uczniowie zdobędą nagrody i wyróżnienia, zostaną powiadomione o tym fakcie telefonicznie 28.10.2022 r.

• Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31.10.2022 r. w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Raniżowie