Ferie z Bogiem 2022

Ferie zimowe to czas odpoczynku i regeneracji sił przed kolejnym semestrem. Z tej okazji dzieci i młodzież z naszej parafii (ministranci i scholanki ) w dniach 21-26 lutego wraz z opiekunami wyjechali do Zakopanego, gdzie każdego dnia uczestniczyli we Mszy Świętej, uczyli się jazdy na nartach lub szlifowali zdobyte już umiejętności. Śnieżny labirynt, Gubałówka, Spacer po Krupówkach, Podwodny świat, kulig to tylko niektóre z atrakcji, które towarzyszyły uczestnikom wyjazdu. Na zakończenie każdego dnia dzieci świetnie bawiły się na pogodnych wieczorach, podczas których nie zabrakło wspólnych zabaw, śpiewów, tańców i oczywiście dobrego humoru. W drodze powrotnej do domu zwiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wyjazdu, w sposób szczególny ks. Proboszczowi, ks. Krzysztofowi , Panu Wójtowi Gminy Raniżów, Panu Ryszardowi Rembisz oraz opiekunom: Pani katechetce Katarzynie Kołodziej, Agacie Wilczyńskiej, Panom opiekunom: Krzysztofowi Preisnerowi oraz Andrzejowi Żyła i animatorom .