Koncert Małej Armii Janosika w Ranizowie

W dniu 15.01.2022 w naszym Kościele miało miejsce niecodzienne wydarzenie. MAŁA ARMIA JANOSIKA zespół muzyczny z Raby Wyżnej wystąpił z koncertem Kolęd i Pastorałek. Grupa licząca 90 osób, głównie dzieci grających i śpiewających pod przewodnictwem Damiana Pałasza uświetniła ten wyjątkowy czas okresu Bożego Narodzenia . Widowisko które zgromadziło liczną grupę fanów z parafii oraz okolic było połączone z charytatywną zbiórką dla Emilii Wilk chorującej na ciężką i wrodzoną wadę serca. Środki zebrane podczas występu będą dołączone do zbiórki, która trwa cały czas i przeznaczona jest na wykonanie specjalistycznej operacji w USA w Stanford. Organizatorami i sponsorami byli Ośrodek Opiekuńczo-rehabilitacyjny : DOM OPIEKI MEDYCZNEJ Z CENTRUM RECHABILITACJI    DONUM CORDE i działająca przy ośrodku FUNDACJA DONUM CORDE, W Budach Głogowskich. Patronat Medialny wydarzenia to TVP RZESZÓW oraz CARITAS DIECEZJI RZESZOWSKIEJ. Ksiądz Proboszcz oraz organizatorzy dziękują za liczne przybycie i wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.