Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Pielgrzymka do Karkowa i Zakopanego

W dniach 8-10 października 2021 grupa 48 pielgrzymów udała się z pielgrzymką do Zakopanego, Łagiewnik i Krakowa . W Zakopanem odbyliśmy wędrówkę na Rusinową Polanę skąd podziwialiśmy jedną z najpiękniejszych panoram Tatr. Nawiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej - Królowej Tatr na Wiktorówkach. To miejsce lubił odwiedzać św. Jan Paweł II - jeszcze jako Karol Wojtyła. Następnie udaliśmy się do Sanktuarium M. B. Fatimskiej na Krzeptówkach, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy Św. Popołudnie spędziliśmy w centrum Zakopanego. Część pielgrzymów zdobyła w tym czasie Gubałówkę. Po intensywnym dniu była też chwila relaksu na termach w Bukowinie.Kolejnego dnia nawiedziliśmy Sanktuarium Cudownego Medalika na Olczy. Później udaliśmy się do Łagiewnik, gdzie uczestniczyliśmy w koncelebrowanej Mszy Św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, której przewodniczył nasz ks. Proboszcz. Następnym punktem było nieopodal położone Sanktuarium J. P. II. Na zakończenie odwiedziliśmy Wawel i Rynek w Krakowie.

zobacz zdjęcia

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 5

W tym tygodniu 883

W tym miesiącu 2066

Ogółem 898567