Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

"Parafia Raniżów. Historia, współczesność, tradycja" - Album o naszej Parafii

Szanowni Państwo,

Już jest!!! Pragniemy podzielić się naszą radością wynikającą z finalizacji prac nad publikacją pt. „Parafia Raniżów. Historia, współczesność, tradycja”. Świeżo wydana, pachnąca farbą drukarską trafiła właśnie do naszych rąk. Książka ta swymi twardymi oprawami obejmuje dokładną ewidencję i charakterystykę bogatego zbioru cennych zabytków gromadzonych przez pokolenia naszych przodków i pieczołowicie obecnie odrestaurowanych staraniami współczesnych parafian z Księdzem Proboszczem na czele.

Album został zilustrowany doskonałymi zdjęciami profesjonalnie wykonanymi przez tutejszych fotografów. Dokumentują stan współczesny oraz historię Raniżowa. Każdy z nas może tam także odszukać siebie, bądź krewnych czy bliskie osoby. Format i jakość tych obrazów to sposób na odwiedziny naszej pięknej świątyni, za którą wielu z nas tęskni podczas trudnego czasu epidemii.

Unikatowa tematyka książki oraz bezprecedensowy sposób jej realizacji sprawiają, iż staje się ona pozycją wyjątkową i obowiązkową w każdej domowej biblioteczce.

Już od przyszłej niedzieli zachęcamy do zakupu!!! Nakład ograniczony. Album będzie dostępny w kiosku parafialnym i sklepach prowadzących stoiska prasowe.

Zespół redakcyjny

zobacz zdjęcia

 

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 25

W tym tygodniu 414

W tym miesiącu 2324

Ogółem 864462