Koncert Olgi Szomańskiej

W dniu 14 stycznia w kościele parafialnym w Raniżowie, odbył się koncert kolęd w wykonaniu niezwykłej wokalistki - Olgi Szomańskiej, znanej przede wszystkim z Oratorium Piotra Rubika, serialu „M jak Miłość” oraz laureatki wielu konkursów muzycznych. Ideą i głównym celem trasy koncertowej "Kolędowa" jest zaproszenie Polaków do wspólnego śpiewania kolęd.
Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać i wspólnie z nią zaśpiewać znane polskie kolędy m.in.: Lulajże Jezuniu, Gdy się Chrystus rodzi, W żłobie leży, Dzisiaj w Betlejem, Cicha noc, Wśród nocnej ciszy.
Zgromadzeni usłyszeli również akustyczne wersje największych przebojów Anny German oraz Piotra Rubika. Koncert ten był wspaniałym zwieńczeniem świąt i na długo pozostanie w pamięci naszych parafian i przybyłych gości. Niezwykły głos wokalistki i autorskie wykonania przypadły do gustu nawet najbardziej wymagającej publiczności.
Po występie, liczne tłumy czekały w kolejce po autografy, płyty oraz pamiątkowe zdjęcie z artystką.
Organizatorem muzycznego spotkania z Olgą Szomańską była Parafia Rzymskokatolicka WNMP w Raniżowie.