Imieniny ks. Pawła

06W uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła swoje imieniny obchodził nasz wikariusz Ks. Paweł. W tym dniu szczególnie pamiętamy o ks. Pawle w naszych modlitwach. Jest to okazja do wyrażenia życzeń i wdzięczności dla jego posługi dla naszej parafii.

Po Mszy świętej w Porębach Wolskich życzenia w imieniu tamtejszych mieszkańców wyraziły dzieci, natomiast po sumie w Raniżowie życzenia złożyła delegacja dzieci i młodzieży.

Ks. Paweł osłodził nam ten uroczysty dzień i po każdej Mszy świętej ministranci rozdawali cukierki.

W dniu imienin życzymy Ci Księże Pawle wielu łask Bożych, niech  Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca. Zaś Twój patron św. Paweł Apostoł niech będzie dla ciebie wzorem do naśladowania.