,,25 lat minęło jak jak jeden dzień''

100 6249 resizeW dniach 9-14.07 z 18 osobową grupą i opiekunem ks. Pawłem uczestniczyliśmy w 25 Międzynarodowym Saletyńskim Spotkaniu Młodych w Dębowcu. Już drugiego dnia mieliśmy możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania. To ważny punkt Saletyńskich dni. W wielu przypadkach polały się łzy radości i szczęścia. Bóg jest większy od naszych grzechów, zawsze nas kocha i czeka na powrót każdego człowieka, który pogubił się w swoim życiu.
Hasłem tegorocznego spotkania było ,,Życie na celowniku''. Zaproszeni goście min: Abp Celestinio Migliore (Nuncjusz Apostolski w Polsce), Ks. Piotr Pawlukiewicz, Ks. Wojciech Węgrzyniak, Jacek Pulikowski, Jacek Kurzępa, Jan Budziaszek doskonale trafiali w temat, więc ich słowa na długo zapadną nam w pamięci, jako wskazówka dla młodego człowieka, jak żyć, aby w tym życiu i świecie się nie pogubić. Ten wakacyjny wyjazd był dla nas czasem wyjątkowego spotkania z Panem na modlitwie. Obfity w spotkania z drugim człowiekiem, śpiew, zabawę i wielki ogrom radości, którego źródłem jest sam Bóg. Mieliśmy też okazję zapoznać się z orędziem MB z La Salette, które jak się okazuje dla wielu osób jest zupełnie nieznane i obce. Było nas tam ponad 2500 młodych ludzi, którzy bardzo mocno doświadczali Boga i jesteśmy Mu wdzięczni, że ten czas i to miejsce stało się także naszym udziałem.
Uczestnicy :)
Filmy i zdjęcia -relacja z kilku dni...