Spotkanie młodzieży szkół średnich, studentów...

plakat - Kopia resizeGrupa Ludzi Młodych, która się tworzy w naszej parafii, objęła sobie za cel rozwój duchowy. Tutaj możesz spotkać osoby, które tak jak Ty chcą wzrastać w swojej wierze.
Nie ma żadnych skomplikowanych reguł. Nie ma zapisów. Jedyny warunek - musisz skończyć gimnazjum. Więc jeśli chcesz do nas dołączyć, to po prostu przyjdź i zobacz. Znajdź coś dla siebie i czuj się zaproszony do współtworzenia wszystkiego co robimy.

Okazji do wkręcenia się jest dużo. Zapraszamy na co drugie soboty, na godz. 18.00, gdzie przy ciastku i herbacie rozmawiamy na  trudne pytania i szukamy niebanalnych odpowiedzi.

Przyjdź do nas i bądź z nami!

Co będziemy robić:

Dyskusje o wierze, nurtujących nas problemach. Jeśli nie boisz się myśleć to przyjdź!

• W co drugie soboty spotykamy się na mniej lub bardziej formalnych spotkaniach, czasami gdzieś wychodzimy. Po prostu mile spędzamy czas.
  • Oglądamy filmy, które warto zobaczyć. Po filmie zawsze dyskusja. Czasem jeździmy do kina.
  • Działamy aktywnie: jeździmy w góry, na rowery, kajaki i narty.
  • Nasza Grupa Ludzi Młodych  może stać się miejscem rozwoju wielu inicjatyw społecznych i kulturalnych. Działania nasze mogą się zmieniać w zależności od naszych zainteresowań. Niezmienne pozostaje jednak źródło ich zaangażowania, jakim są wartości chrześcijańskie oraz dążenie do głębszych religijnych i intelektualnych poszukiwań.

Jesteśmy, by wspólnie się rozwijać.

Przyjdź i zobacz na własne oczy.