Happy End "Szlachetnej Paczki" w Raniżowie.

IMG 1500To już koniec!!! ;) Wolontariusze biorący udział w akcji „Szlachetna Paczka” z rejonu Raniżowskiego, pomogli w obdarowaniu wszystkich 21 rodzin wybranych do tegorocznej edycji. To coś pięknego. Rodziny mogły przeżyć Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok w niezwykły sposób, ze wspaniałymi prezentami zrobionymi specjalnie dla nich przez darczyńców z całej Polski.

Okres dostarczania paczek do potrzebujących rodzin jest dla wolontariuszy najprzyjemniejszym etapem z całej akcji. To niezliczona ilość podziękowań kierowanych zarówno dla darczyńców, jak i samych wolontariuszy.

Parafia Wniebowzięcia NMP pragnie podziękować wszystkim wolontariuszom Rejonu Raniżowskiego „Szlachetnej Paczki”, bez których ta akcja nie odbyłaby się. Za włożony 2-miesięczny trud przeprowadzania akcji oraz szczęśliwe jej zakończenie - Serdeczne im BÓG ZAPŁAĆ.

Przy tej okazji wolontariusze „Szlachetnej Paczki” pragną złożyć podziękowania:

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim biorącym udział w akcji „Szlachetna Paczka”.

Szczególne podziękowania kierujemy do Ks. Proboszcza Parafii Raniżów Henryka Smaronia oraz Rady Parafialnej za udostępnienie Domu Parafialnego jako magazynu w okresie trwania akcji.

Dziękujemy również za wsparcie i pomoc:

• Księżom Parafii Raniżów,
  • Stowarzyszeniu Raniżów na czele z Panem Prezesem Marianem Indykiem,
  • Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Raniżowie,
  • rejonowi Kolbuszowskiemu akcji „Szlachetna Paczka”,
  • sklepom („Delikatesy Centrum” w Raniżowie, „Nasz sklep” w Staniszewskim, „Sklep Spożywczo-Przemysłowy” Władysław Kobylarz w Zielonce, „Sklep Spożywczy” w Zielonce przy Straży Pożarnej, „Nasz sklep” w Woli Raniżowskiej, „Groszek” w Woli Raniżowskiej),
  • tygodnikowi regionalnemu „Korso Kolbuszowskie”,
  • Państwu:

- Posłowi na Sejm RP Panu Zbigniewowi Chmielowiec,

- Wójtowi Gminy Raniżów Panu Danielowi Fila,

- Przewodniczącemu Gminy Raniżów Panu Janowi Rzeszutek,

- Przewodniczącemu Rady Powiatu Kolbuszowskiego Panu Mieczysławowi Burek,

- sołtysowi wsi Posuchy Panu Teodorowi Rodzeń oraz sołtysowi wsi Poręby Wolskie Panu  Stanisławowi Chudzik,

- radnym Gminy Raniżów Panu Marianowi Pomykała, Panu Henrykowi Stępień, oraz Panu Stanisławowi Sudoł.

- Sylwestrowi Lachtara, Marcie Nowak,

• oraz wszystkim innym nie wymienionym, a pomagającym w akcji Szlachetna Paczka.

Wasza serdeczność i pomoc jest nieoceniona we wspólnym sukcesie tegorocznej akcji. Bez was było by to niemożliwe, a na pewno bardzo utrudnione.

Wolontariusze Rejonu Raniżowskiego